Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Відкриваємо світ без насильства!
13:58
Відкриваємо світ без насильства!

...Domestic Violence... ці слова «червоною ниткою» прошили весь наш візит до США, хоча активна боротьба ведеться і з сексуальними домаганнями на робочих міцях, і з насиллям на вулицях, і з булінгом в шкільному середовищі. Нашому щастю не було меж, коли нас запросили в програму обміну досвідом.

Програма «Відкритий Світ» заснована Конгресом США для зміцнення взаємодії і співробітництва між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості лідерам різних галузей діяльності зустрітись та обмінятись досвідом, ідеями. Представники різних рівнів державної влади, громадських організацій і ділових структур, кандидати, які, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, показали свої сильні лідерські якості, і зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.

До складу делегацій «Відкритого Світу» звичайно входить п'ять учасників. Кожен з делегатів бере активну участь в обміні досвідом і знайомить із реаліями життя американських колег. Програма візиту складається індивідуально для кожної делегації, з урахуванням інтересів і побажань учасників. У більшості випадків делегати зупиняються в американських родинах, що дозволяє їм ближче познайомитися з повсякденним і громадським життям американців. Приймаючі родини у свою чергу одержують можливість довідатися про Україну «з перших вуст» - від людей, що формують її новий вигляд.

Після повернення ледве опанувавши вир емоцій приступили до виконання своїх посадових обовязків та приготування презентації (щодо візиту) для того аби поділитись з колегами та субєктами взаємодії, які в наших містах ативно протидіють насиллю. І ось нарешті сьогодні це сталось, десегати з Черкащини: Юрій Юрійович Рудик (прокурор, Сміла), Юлія Вікторівна Старинець (МЦСССДМ, Сміла), Станіслав Миколайович Скіць (адвокат, Черкаси) – поділились досвідом колег з Каліфорнії в боротьбі з домашнім насильством.

Сподіваємось отриманна інформація та досвід кожному стане в пригоді, і разом ми подолаємо це ганебне явище.

Переглядів: 185 | Додав: ingridavip | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
 
Використовуються технології uCoz