Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Головна » 2019 » Січень » 25 » ВАЖЛИВО !!! ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ з числа ВПО !
09:46
ВАЖЛИВО !!! ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ з числа ВПО !

 

     25 квітня 2018 року набула чинності Постанова КМУ № 280 від 18.04.2018 року яка регулює Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України .

     Порядок та умови цієї постанови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані інвалідами внаслідок війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов (далі - субвенція) і перебувають протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

    За більш детальною інформацією звертатися до нашого Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Соборна, 91 (готель «Сміла») каб. № 217 , 218, тел. № 2-07-40.

     Посилання на постанову: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/280-2018-п

Переглядів: 52 | Додав: ingridavip | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 32
 
Використовуються технології uCoz