Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Головна » 2017 » Липень » 3 » Шукаємо люблячих, добрих, сміливих батьків, які здатні взяти на виховання та спільне проживання дітей!!!
07:31
Шукаємо люблячих, добрих, сміливих батьків, які здатні взяти на виховання та спільне проживання дітей!!!

Прийомна сім’я – сім’я, яка перебуває у шлюбі і добровільно взяла із закладів від 1-го до 4-х дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання і спільне проживання. Функціонування прийомних сімей регулюється Положенням про прийомну сім’ю.

Метою створення прийомних сімей є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні діти влаштовуються в сім’ю до досягнення ними 18-річного віку або до закінчення навчання у професійно-технічних чи вищих навчальних закладах, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку.

Якщо ви маєте можливість і бажання стати прийомними батьками, дати дитині шанс на повноцінне виховання в сім’ї, звертайтеся у Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді вул..Соборна 91, офіс 217,218, готель «Сміла».

Переглядів: 397 | Додав: ingridavip | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
 
Використовуються технології uCoz