Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Головна » 2017 » Серпень » 22 » «РОЗБИТІ МРІЇ»
14:58
«РОЗБИТІ МРІЇ»

В жорстокому сьогоденні, багато людей мріє про «Золоті гори» і «Повні кишені грошей», а «найшвидший шлях» (на думку таких людей) – це поїхати «ЗА КОРДОН» попрацювати трішечки тай отримати все що хочеться. Та реальність набагато разючіша!

Останніми роками в Україні спостерігається зростання кількості осіб, які звернулися по допомогу, жертв трудової експлуатації. Тому наразі питання протидії торгівлею людьми є актуальним.

Постраждалих змушують працювати на будівництві, виробництві, у сільському та домашньому господарстві. В таку ситуацію можуть потрапити чоловіки, жінки та навіть діти.
Торгівля людьми може відбуватися за різними формами експлуатації.
— трудова;
— сексуальна, використання в порнобізнесі;
— примусова вагітність, вилучення органів;
— проведення дослідів над людиною без її згоди;
— усиновлення (удочеріння) з метою наживи;
— втягнення у злочинну діяльність;
— використання у збройних конфліктах тощо.

«Будьте обачними та бережіть себе. Рабство на превеликий жаль – це реалії України» - під таким гаслом пройшло тренінгове заняття в Смілянському міськрайонному центрі зайнятості для осіб, що шукають роботу.

Учасники отримали інформаційні листівки з порядком отримання допомоги/консультацій включаючи перелік суб’єктів що її надають.

ПАМ’ЯТКА:

Захистіть себе! Зателефонувавши перед поїздкою за безкоштовною консультацією на Національну "гарячу лінію" з протидії торгівлі людьми за номером 0 800 500 335 або 386 (з мобільно).

Отримайте максимум інформації:

у посольстві країни, до якої прямуєте

в Інтернеті

від тих, хто вже там бував

від фірмипосередника

527 (безкоштовно з мобільних)

А також: З метою своєчасного та оперативного отримання інформації про вчинені, підготовлювані злочини, пов’язані з торгівлею людьми, у обласній прокуратурі функціонує «гаряча лінія» за номером телефону: (0472) 31-34-10.

Переглядів: 185 | Додав: ingridavip | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
 
Використовуються технології uCoz