Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Головна » 2017 » Серпень » 10 » Пропонуємо Вас долучитись до онлайн-опитування!!!!
15:19
Пропонуємо Вас долучитись до онлайн-опитування!!!!

Громадська організація «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка» проводить онлайн-опитування підлітків та молоді віком 13-24 роки з різних регіонів України.

Опитування передбачає збір інформації щодо потреб та уподобань підлітків та молоді в питаннях тестування на ВІЛ-інфекцію/СНІД та консультування, основних бар'єрів для проходження КІТ, підвищення ефективності консультування як елемента профілактики ВІЛ-інфікування.

Дослідження проводиться за технічної підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Науковий супровід та підтримка національної відповіді щодо забезпечення прав підлітків та покращення їх доступу до медико-соціальних послуг»

Посилання на дослідження: https://goo.gl/zAUFw5

Дослідження триває до кінця жовтня 2017 року. Результати дослідження будуть використані для покращення доступу підлітків до якісних та комплексних послуг КІТ.

Дякуємо за Вашу активність!!

Переглядів: 179 | Додав: ingridavip | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
 
Використовуються технології uCoz