Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Головна » 2017 » Вересень » 17 » «Не хлібом єдиним…»
15:08
«Не хлібом єдиним…»

    Кожна людина на землі має свою мету і бажання її досягти. Кожне суспільство має свої моральні цінності, що передаються з покоління в покоління. «Не хлібом єдиним живе людина», — це одна з моральних засад, що існує в суспільстві. Людина досягає гідного розвитку тоді, коли вона дбає не тільки про матеріальні речі. Справді: чи можуть дім, машина, дача самі по собі творити духовну культуру? Звичайно, ні. Матеріальні речі є лише помічниками для культурного зростання. А духовний розвиток дають людині шанування родини, збереження духовних традицій, відданість у дружбі, закоханість у рідну мову, рідну пісню. Коли людина дбає про духовне, вона сама стає кращою, у неї поліпшуються стосунки з довколишнім світом і вона стає успішною в усіх своїх починаннях.

    Сьогодні активна молодь нашого міста в рамках проекту «Життя не напродаж!» (щодо протидії торгівлею людьми, за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту), дізнавалась відвідали музей старожитностей «ЗЕРНОЛЕНД». Ми познайомилися з традиційними ремеслами та промислами наших пращурів, отримати майстер клас з гончарства, ткацтва, вишивки, виготовлення ляльки-мотанки, виготовлення паперу, стріляння з луків та арбалетів і отримали «море емоцій».

    Метою екскурсії було дізнатись яким чином можна презентувати та розвивати надбання наших предків, чим займатись в рідній країніі і бути їй корисній (аби зберегти культурну спадщину Українського народу) замість того щоб виїжджати за кордон (як альтернатива).

Переглядів: 248 | Додав: ingridavip | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
 
Використовуються технології uCoz