Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Головна » 2017 » Червень » 30 » Презентація українсько-німецького проекту “Київський діалог” в місті Сміла
13:02
Презентація українсько-німецького проекту “Київський діалог” в місті Сміла

Сьогодні відбулась презентація українсько-німецького проекту “Київський діалог” в місті Сміла. У Черкаській області Проект Kyiv Dialogue / Kiewer Gespräche / Київський Діалог працює з 2014 року.
Цього року команда проекту починає співпрацювати з кількома містами області в тому числі місто Сміла, задля підтримки міського розвитку.

Головна мета проекту - посилити участь городян, зокрема молоді, у розвитку міст шляхом надання їм знань та навичок в різних сферах міського розвитку, підтримки з боку українських та міжнародних експертів, фінансової підтримки громадських ідей, що покращують місто.

Було оголошено про перший конкурс міні-грантів, на якому можна отримати від 14 до 28 тис. гривень на проекти, які покращують міське середовище і допомагають розв’язанню конкретних проблем громад.

Деталі конкурсу можна дізнатись за посиланням http://www.kiev-dialogue.org/uk/zajavi.html .

Учасники презентації мали можливість дізнатись про можливості, які надає проект «Київський діалог» для міського розвитку. Також проконсультуватись, як подати свою ідею на конкурс міні-грантів і підготувати якісну проектну заявку.

Реалізується проект німецькою ГО “Європейський Обмін” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Партнерською організацією проекту в Черкаській області є ГО “Молода Черкащина”.

Переглядів: 384 | Додав: ingridavip | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
 
Використовуються технології uCoz