Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Є така робота – ПАТРОНАТНИЙ ВИХОВАТЕЛЬ
14:40
Є така робота – ПАТРОНАТНИЙ ВИХОВАТЕЛЬ

Пам´ятаєте з дитинства: кожна професія потрібна, кожна професія поважна?!!

Є дійсно професії-місії, професії-покликання, які дійсно змінюють життя, долі інших людей, громад, а іноді й цілих поколінь.

Такою є і нова для України робота – ПАТРОНАТНИЙ ВИХОВАТЕЛЬ! Це спеціально підготовлена людина, яка на договірній основі здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю на час подолання дитиною чи її батьками складних життєвих обставин.

Саме про патронатні сім´ї сьогодні говорили працівники соціальної служби в міськрайонному центрі зайнятості з жінками, що перебувають на обліку як безробітні. Багато емоцій викликала розмова про дітей, які опинились в кризі, багато запитань було від слухачів. Далі буде індивідуальне консультування з метою отримання більшої інформації та навчання зацікавлених родин.

Якщо ВИ відчуваєте бажання бути корисним та допомогти конкретній дитині – Вам до нас: м. Сміла, вул. Соборна, 91 каб. № 217, 218.

Довідки за тел. 4-62-07, 063-208-14-08.

Переглядів: 175 | Додав: ingridavip | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
 
Використовуються технології uCoz