Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Головна » 2017 » Червень » 19 » Доступ молоді до соціальних прав
07:30
Доступ молоді до соціальних прав

З 12 по 17 червня у м. Кам'янці-Подільському пройшов тренінговий курс "Доступність соціальних прав для молодих людей" на якому навчалась фахівець Смілянського міського ЦСССДМ.

Організаторами заходу є молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту України спільно з міжнародною благодійною організацією "Партнерство "Кожній дитині".

Тренінговий курс має фокус на доступі молодих людей до соціальних прав. Захід проводився у форматі 50/50, що передбачає участь рівної кількості представників урядових та неурядових секторів, які працюють з молодими людьми в Україні. Тренінговий курс сприяв поширенню Рекомендацій Комітету міністрів Ради Європи державам-учасницям щодо доступу молодих людей з неблагополучних районів до соціальних прав.

Експертами курсу стали Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг та заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

Голова Офісу Ради Європи в Україні розповів про пріоритетні напрями співпраці Ради Європи та України, акцентував увагу на планах взаємодії РЄ та України на наступні два роки: "Саме неформальна освіта у сфері прав людини для молоді буде одним з напрямів співпраці в рамках Плану дій Ради Європи для України 2018-2021" - підкреслив Мортен Енберг .

Переглядів: 251 | Додав: ingridavip | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
 
Використовуються технології uCoz