Якщо Вам набридла реклама на нашому сайті вастановіть будь-ласка у Вашому браузері AdBlock! Оберіть свій браузер: Opera, GoogleChrome, Mozilla Firefox
Наш Центр приносить вибачення за незручності зв'язані з рекламними банерами на нашому сайті. Ведуться роботи по вирішенню цих проблем

Меню сайта

Як навчити дитину іноземної мови...

Ніхто не сперечається, що дитині необхідна іноземна мова, але от з якого віку починати навчання - немає єдиної думки. Деякі батьки вважають, що чим раніше, тобто з пелюшок, тим краще, а психологи називають оптимальний вік - 4-5 років. Підхід до вирішення цього питання залежить від багатьох факторів. 

Якщо дитина росте у двомовній родині, то в цьому випадку навчання може відбуватися з пелюшок, за умови, що мама буде спілкуватися з малюком на одній мові, а тато - на іншій.

Перш, ніж почати вивчати іноземну мову, дитина добре повинна володіти рідною мовою, у неї не повинно бути дефектів мовлення, бажано, щоб вона уже вміла читати. Якщо ж почати навчання раніше, то дитина в рідній мові буде невірно вимовляти звуки, а навчання читання та письма буде для неї важким. Уміння правильно будувати речення та навички читання говорять про готовність дитини до освоєння іноземної мови.

За умови, що один з батьків непогано володіє іноземною мовою, навчання можна почати вдома, до того, як дитина піде в школу. Діти молодшого віку добре запам'ятовують слова через розмовну мову. Розповіді, інсценівки, пісні на іноземній мові будуть стимулювати дитину до запам'ятовування нових слів, а надалі дитина зможе вести діалоги на іноземній мові. Для домашнього навчання підійдуть комп'ютерні навчальні програми, створення коміксів і гра в рими на іноземній мові. Помиляються ті батьки, які в рідній мові використовують слова або фрази на іноземній мові. Це призведе до того, що дитина не зможе грамотно говорити рідною мовою, та й оволодіння іноземною мовою буде проходити довше і важче. Для того, щоб дитина правильно вимовляла іноземні слова і пропозиції, регулярно включайте їй записи з правильною мовою. Дитина зможе порівняти і підправити власну вимову з тим, що записано на стрічці або диску.

Якщо вам не підходить жоден з перерахованих варіантів, можна запросити репетитора або віддати дитину в дитячий сад з іноземною мовою навчання. Якщо ви вирішили зупинитися на навчанні з репетитором, то при знайомстві з ним обов'язково поцікавтеся, якими методиками він володіє. Будьте присутніми на кількох заняттях, і якщо вони проходять в ігровій формі, значить, дитині буде цікаво навчання. Якщо ж дитина перевантажена завчанням правил і виконанням письмових завдань, то це говорить про некомпетентність репетитора.

ПрофильНаш опрос

    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 33
 
Використовуються технології uCoz